Maqedoni e Veriut, 3 të vdekur dhe 160 raste të reja me COVID-19

0
Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve ka regjistruar 160 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 12.515...

Presidenti Pendarovski i dorëzoi mandatin Zaevit për formimin e Qeverisë

0
Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot i dorëzoi kryetarit të Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev, mandantin për...

Katër viktima dhe 200 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

0
Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë Veriore raportoi të shtunën për 4 pacientë të vdekur dhe 200 të infektuar me koronavirusin e ri...

Dy të vdekur dhe 155 raste të reja meCovid-19 në Maqedoninë Veriore

0
Në Maqedoninë Veriore në 24 orët e fundit janë kryer 1845 teste dhe 155 prej tyre kanë rezultuar pozitivë.

​Maqedoni Veriore, 6 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19

0
Gjashtë viktima, 113 raste të reja dhe 259 pacientë të shëruar është bilanci i 24 orëve të fundit me COVID-19 në Maqedoninë...

​6 viktima dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

0
Për herë të parë pas shumë kohësh në Maqedoninë Veriore regjistrohet numër i ulët i rasteve ditore me Covid-19 në raport me...

Maqedonia e Veriut raporton 75 raste të reja me COVID-19 dhe 5 vdekje

0
Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve ka regjistruar 75 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 11.202...

Maqedoni e Veriut, shkon në 500 numri i të vdekurve nga COVID-19

0
Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 74 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar...

Maqedoni e Veriut, 166 raste të reja dhe 4 të vdekur nga COVID-19

0
Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 166 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar...

Maqedoni e Veriut, 138 raste të reja dhe 7 të vdekur nga COVID-19

0
Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 138 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar...