Barcelona në çerekfinale

Barcelona është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Mbretit.

Katalunasit kanë fituar 3:1, derisa në ndeshjen e parë kishin pësuar 2:1.Golat për Barcelonën i realizuan Luis Suarez, Neymar dhe Leo Messi.

Ndërkohë, për mysafirët shënoi Enric Saborit.

SHPËRNDAJE