Barcelona ia ndërron numrin Philippe Coutinhos

Philippe Coutinho do të bartë numër të ri në fanellën e Barcelonës në sezonin 2018/2019.

Braziliani që në afatin kalimtar të janarit iu bashkua Barcelonës, sezonin e kaluar ka bartur fanellën me numër 14.

Barcelona në faqen zyrtare të klubit ka bërë të ditur se Coutinho në sezonin e ri do të mbajë fanellën me numër 7.

Ky numër në të kaluarën është mbajtur nga Arda Turan dhe Pedro Rodriguez.

SHPËRNDAJE