Barcelona 6 muaj pa lojtarin e njohur të saj

Barcelona ka konfirmuar dëmtimin e mesfushorit të Rafinha Alcantara.

Në një deklaratë zyrtare në klubin spanjoll, Barcelona konfirmoi se operacioni kalo me sukses dhe Rafinha do të mungoj 6 muaj.

Kujtojmë që Rafinha këputi ligamentet e gjuri. Kjo do të thotë që sezoni per braziliano-spanjollin ka përfunduar.

SHPËRNDAJE