Autorët Postime nga Shendetesia

Shendetesia

29 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
176AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Fakte interesante nga historiku i derbit Milan – Inter

Sonte zhvillohet derbi mes Milanit dhe Interit. Skuadrat më të mëdha të qytetit të Milanos do të vihen përballë njëra...

Veseli: PDK u ka dhënë më së shumti hapësirë rinisë dhe grave

Lideri i PDK-së mbrëmë ka qëndruar edhe në fshatrat e Vushtrrisë, ku ka takuar qytetarët të të gjitha grupmoshave. Veseli...

Vihet gurëthemeli i shtatores së Kolonel Ahmet Krasniqit në Vushtrri

Është vënë gurëthemeli i shtatores së Kolonelit Ahmet Krasniqi, në qendër të qytetit të Vushtrrisë. Në ceremoni morën pjesë kryetari...

Protesta kundër Al-Sisit në Egjipt

Qindra egjiptianë të premten organizuan protesta në Kajro dhe qytete të tjera të vendit kundër presidentit Abdel Fattah al-Sisi, transmeton Anadolu Agency (AA).

Aksidentohet autobusi me turistë, 4 të vdekur

Një autobus që transportonte turistë kinezë është përplasur në Utah. Nga aksidenti kanë mbetur të vdekur të paktën katër persona, raporton oranews.

Një i lënduar si pasojë e vetaksidentit

Një person është lënduar si pasojë e vetaksidentit që ka ndodhur afër liqenit të Batllavës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi...

Përgjysmimi i Qeverisë, zotim i kahmotshëm elektoral

Përgjysmimi i numrit të ministrive po vazhdon të jetë premtim i partive politike tash e disa vjet me radhë, shkruan zëri.