Autorët Postime nga Mesazhi.com

Mesazhi.com

3273 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

544,203FansaPëlqeje
54AbonentëAbonohu

3 Artikujt e fundit

Iniciativa Qytetare këmbëngul për rindërtimin e xhamisë në Kala

Punimet për krijimin e amfiteatrit dhe ndërtimin e shtigjeve që përshkojnë pikat më me interes në Kalanë e Prizrenit janë në vijim e sipër,...

Nga paslufta 943 kosovarë u vetëvranë

Vetëvrasja si akt nuk është vepër penale, por shtytja dhe ndihma për një akt të tillë, janë vepra penale të cilat bazohen në Ligj...

Opozita sot bllokon rrugët në Shqipëri

Në Shqipëri, opozita do të zhvillojë të hënën një protestë njëorëshe duke bllokuar trafikun kombëtar. Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha nga çadra e opozitës...