Autorët Postime nga Lajme

Lajme

20550 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
176AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Nisma dhe AKR-ja zyrtarizojnë koalicionin parazgjedhor

Nisma dhe AKR-ja është koalicioni i dytë parazgjedhor. Pas marrëveshjes AAK-PSD, mbrëmë në orët e vona është arritur marrëveshja...

Humb jetën në aksident trafiku 31-vjeçari nga Lipjani

Një 31-vjeçar nga Llapnasella e Lipjanit ka humbur jetën në një aksident trafiku. Në ora 02:30 të mëngjesit të...

Barcelona mbetet pa fjalë, Real Madrid cakton ditën për prezantimin e Neymarit

Neymar vazhdon të kërkohet nga Real Madrid, por edhe ish skuadra e tij, Barcelona. Real...

Protestuesit djegin burgun, arratisen 250 të burgosur

Mbi 250 të burgosur janë në kërkim nga policia pasi arritën të largoheshin nga burgu. Ngjarja ka ndodhur në provincën e Papua...

Rusia në G7, Trump dhe Macron: Të ftohet vitin tjetër

Presidenti i SHBA Donald Trump dhe Presidenti francez Emmanuel Macron kanë rënë dakord se Rusia duhet të ftohet për të marrë pjesë...

Katastrofa e heshtur e “mushkërive të tokës”. Ç’po ndodh në pyjet e Amazonës? –...

Zjarr i paparë ka kapluar pyjet braziliane të Amazonës, duke mos u ndalur për disa javë. Kërcënimi real u bë me dije...

Challandes shpërndan ftesat për lojtarët, por disa nga ta janë ende në pritje

Bernard Challandes ka filluar t’i dërgojë ftesat tek futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës. Gjatë ditës...