Autorët Postime nga Mesazhi

Mesazhi

13753 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
177AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish-punonjësi i Microsoft-it akuzohet për “vjedhje digjitale”

Një ish-punonjës i gjigantit teknologjik amerikan Microsoft është akuzuar për mashtrim të firmës duke vjedhur kartat e dhuratave të përdorura nga firma...

Kolona të gjata në Merdare e Dheu i Bardhë

Ardhja e mërgimtarëve në Kosovë dhe shkuarja e qytetarëve të Kosovës në pushime ka bërë që të shkaktohen kolona në pikat kufitare.

KOMF kërkon përgjegjësi nga institucionet për vdekjen e 11 vjeçarit

Pak ditë më parë një 11 vjeçar është gjetur i vdekur në Fushë Kosovë. Sipas raportimeve dhe deklarimeve të...

Arrestohet personi i dyshuar për “vrasjen e rëndë” në Fushë-Kosovë

Policia ka arrestuar personin që dyshohet se ka vrarë para disa ditës një 11 vjeçar në Fushë-Kosovë. “Policia e...

Mbi 10 mijë nënshkrime kundër homologimit, peticioni dërgohet në Kuvend

Mbi 10 mijë nënshkrime janë mbledhur në Peticionin për heqjen e homologimit në Kosovë. I njëjti është dërguar sot...

RTSH bën gabime skandaloze, transmeton këngët çetnike të Cecës

Autoriteti i Media Audiovizive (AMA), i ka tërhequr vërejtje Radio Televizionit Publik Shqiptar, për transmetimin e këngëve të këngëtares serbe, Ceca.

Feronikeli eliminohet nga Liga e Kampionëve

KF Feronikeli është eliminuar nga Liga e Kampionëve, pasi është mposhtur 0-1 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ nga TNS, në mbrëmjen e së...