Autorët Postime nga Mesazhi.com

Mesazhi.com

2 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
174AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Manchester City nuk befasohet, përmbys Schalken

Manchester City ka shënuar fitore të madhe në udhëtim kundër Schalkes. Kampionët e Premierligës fituan...

Atletico Madrid nënshtron Juventusin

Atletico Madrid ka mposhtur Juventusin me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve që u...

Sevilla mposht Lazion dhe vazhdon tutje në Ligën e Evropës

Sevilla ka siguruar kalimin në 1/8 e finales së Ligës së Evropës, duke e mposhtur Lazion edhe në...

Pak import e shumë mallra serbe në Kosovë

Nesër behën tre muaj që kur Qeveria e Kosovës ka vendosur taksën prej 100 për qind për mallrat serbe dhe boshnjake.

Marrëveshja e re: Kosovarët që kanë punuar në Zvicër mund t’i marrin pensionet

Marrëveshja e re e sigurimeve shoqërore që Berna po planifikon të lidhë me Prishtinën, korrespondon me marrëveshjet e tjera të sigurimeve shoqërore të lidhura...

Sigurimi i Telekomit detyrohet të përdorë armët për ta larguar nga zyra ish-anëtarin e...

Fidel Krasniqi, më 12 dhjetor, hoqi dorë nga pozita e anëtarit në Bordin e drejtorëve të Telekomit,...

Dy këmbësorë goditen te Katedralja

Një aksident ka ndodhur pak pas orës 19:30 në udhëkryqin te Katedralja, në qendër të Prishtinës.