Autorët Postime nga Mesazhi.com

Mesazhi.com

204 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
178AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Kërkohet përshpejtimi i riatdhesimit të grave e fëmijëve të kthyer nga Siria

Qeveritë perëndimore duhet të shpejtojnë riatdhesimin e fëmijëve dhe grave nga verilindja e Sirisë, thuhet në një raport të Grupit Ndërkombëtar të...

Michele Risi, komandanti i ri i KFOR-it në Kosovë

KFOR-i në Kosovë e ka një komandant të ri. Sot është mbajtur ceremonia e ndërrimit të komandës në mes...

Basha pas takimit me Metën: Të shkojmë në zgjedhje të parakohshme

Mëngjesin e sotëm, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatët e tij, zhvillua  një takim prej 90 minutash me presidentin Ilir...

Neymar kundërshton ofertën e PSG-së për vazhdimin e kontratës

Edhe pse ka vetëm tre muaj nga fillimi i këtij sezoni, zërat për largimin e Neymar vazhdojnë të jenë aktual.

Sulm në Mali, vriten të paktën 24 ushtarë

Të paktën 24 ushtarë të Malit janë vrarë në një sulm terrorist në rajonin Gao që ndodhet në pjesën veriore të vendit,...

Talibanët shkëmbejnë pengjet amerikane në këmbim të komandantëve

Talibanët kanë liruar dy pengje në këmbim të tre komandateve të tyre te burgosur, thonë burimet talebane. Amerikanet Kevin...

“Pa pikë mëshire!”: New York Times publikon dokumentet ku tregohen horroret e regjimit kinez...

Me qindra faqe dokumente të brendshme të qeverisë kineze të dala në dritë tregojnë se metodat që Kina përdor për burgosjen në...