Autorët Postime nga Mesazhi.com

Mesazhi.com

204 POSTIME 0 KOMENTET

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
174AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Këshilli i Sigurisë i Turqisë: Do të luftojmë të gjitha grupet terroriste me vendosmëri

Këshilli Kombëtar i Sigurisë i Republikës së Turqisë ka deklaruar se vendi do të vazhdoj të luftoj të gjitha grupet terroriste me...

Vritet një person në një kazino në Lipjan

Një vrasje ka ndodhur rreth orës 20:00 në qytetin e Lipjanit. Rastin për lajmi.net e...

Prezantohen modifikimet e bëra ndaj Mercedes-Benz GLC

Ndryshime pozitive në dukje, motor dhe përbërjen e enterierit, e bëjnë këtë model shumë të kërkuar në kategorinë e tij.

BE-ja gjobit gjigantin Google

Bashkimi Evropian ka gjobituar me 1.49 miliard euro kompaninë Google për konkurencë të padrejtë. Kjo është hera e tretë...

Kujdes nga “AirPod”-ët, janë të rrezikshëm për shëndetin

Shkencëtarët janë duke u rritur gjithnjë e më shumë në mendime në lidhje me rreziqet potenciale shëndetësore të teknologjive celulare.

SBASHK-u nuk zmbrapset, nuk i kompenson orët e humbura gjatë grevave

Përkundër afatit të dhënë nga ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqyri Bytyqi, që SBASHK-u të reflektojë për të kompensuar orët e...

MASHT-i “strehë” e militantëve të Nismës

Partia Nisma Socialdemokrate e cila drejtohet nga Fatmir Limaj e që është subjekti më i vogël në koalicionin qeverisës po dikton shumicën...